Hledám konkrétní baterii či akumulátor

Baterie pro Bounty Hunter Junior

Honza: Baterie pro Bounty Hunter Junior

Zdravím.Potřeboval bych poradit s výběrem správných 9V baterií pro dětský detektor kovu Bounty Hunter Junior.Je napájen dvěma 9V bateriemi.Po prvním testu s obyč. bateriemi od GP byla výdrž kolem 20ti minut.To je žalostně málo.Předem moc děkuji za rady :-)

reagovat 12. 7. 2015  12:10:55 p# vote+ vote- report -7

Luděk Stehlík: Re: Baterie pro Bounty Hunter Junior

Přeji dobrý den, na internetu jsem si našel i návod k použití, ale technické parametry, jako rozsah napětí, jsem tam nenašel. Psal jste, že baterie od GP vydrží jen 20 minut, ale nevím o jaký typ se jednalo, zda šlo o obyčejné zinkouhlíkové, zinkochloridové nebo alkalické baterie. Alklalické baterie by měly dát více jak dvojnásobek kapacity než zinkochloridové baterie.
Dalším řešením by bylo, použít lithiové nabíjecí články, ale nevím, zda by to bylo ekonomicky vhodné, protože přece jen se jedná o dětskou hračku.
Daly by se použít lithiové akumulátory: shop.battex.cz a k tomu nabíječ: shop.battex.cz, ale mám strach, že cena bude jen o něco nižší než je samotný detektor.

reagovat 13. 7. 2015  12:56:10 p# vote+ vote- report +6

Přidat komentář

U příspěvků, prosíme, udržte jejich obsah v rámci dobrých mravů a platných zákonů Ćeské republiky, pište k tématu, nevkládejte spam a nepoužívejte hrubé výrazivo.

HTML v příspěvcích není povoleno, ale případné hypertextové adresy se automaticky zobrazí jako odkazy.

Za obsah diskuzního příspěvku zodpovídá jeho autor. BATTEX, spol.s r.o. si vyhrazuje právo příspěvky moderovat.