Hledám konkrétní baterii či akumulátor

Scháním akumulátor do elektrokola

Journeyman: Scháním akumulátor do elektrokola

Dobrý den. Sháním baterii do elektrokola, které je vyrobeno přestavbou. Je použit motor o max. výkonu 750W a napětí 48V. Jaká by měla být minimální kapacita baterie aby mohl motor dosahovat uvedeného výkonu? Počítám to správně že 48V/15Ah? Jste schopni tento akupack vyrobit? Pokud ano, prosím o cenovou nabídku. (Li-Ion, Ni-Mh) Děkuji.

reagovat 7. 2. 2017  23:40:24 p# vote+ vote- report +26

Luděk Stehlík: Re: Scháním akumulátor do elektrokola

Přeji dobrý den, 

kapacitu jste sice vypočítal dobře, ale většinou se počítá i se stárnutím baterie nebo s kapacitou při plném proudovém zatížení. Kapacita se většinou navyšuje o 30-50% oproti požadovanému výkonu nové baterie.
Tento informační server není o konkrétních nabídkách. Pokud chcete konkrétní aktuální nabídku, zašlete požadavky na e-mail: poradna@battex.cz .
Kromě kapacity je důležité, jakou máte nabíječku, do jakého rozměru se potřebujete vejít. Jaké jsou proudové odběry, jaké jsou špičkové (rozběhové) proudy, zda potřebujete např. pro Li-Ion baterie i bezpečnostní elektroniku nebo ji již máte zabudovanou v elektronice elektrokola a pod. Jsme výrobci akumulátorů a baterií, nejsme konstruktéři elektrokol. Baterie vyrábíme na základě předložených požadavků zákazníka. Typy článků sice můžeme doporučit, ale neděláme to, že podle výrobce motoru a jeho charakteristik navrhneme vhodnou baterii.

reagovat 9. 2. 2017  15:23:52 p# vote+ vote- report +40

Josef Okál: Výměna baterir

Dobrý den.Potřebuji vyměnit olověnou gel.baterii 48v 30Ah za li-ion baterii nejlépe složenou z článků Panasonic Li-Ion NCR18650 na elektroskůtra s motorem 2000w + jaká nabíječka + přibližná cena.Děkuji za odpověď a zdravím Okál.

reagovat 14. 6. 2017  11:26:03 p# vote+ vote- report -11

Přidat komentář

U příspěvků, prosíme, udržte jejich obsah v rámci dobrých mravů a platných zákonů Ćeské republiky, pište k tématu, nevkládejte spam a nepoužívejte hrubé výrazivo.

HTML v příspěvcích není povoleno, ale případné hypertextové adresy se automaticky zobrazí jako odkazy.

Za obsah diskuzního příspěvku zodpovídá jeho autor. BATTEX, spol.s r.o. si vyhrazuje právo příspěvky moderovat.