BATTEX.info

Chybné datum a čas u některých posledních příspěvků

Petr: Chybné datum a čas u některých posledních příspěvků

Dobrý den,
občas sem zavítám, a již delší dobu pozruji, že na hlavní stránce fóra u některých diskuzních vláken nesouhlasí datum a čas posledního příspěvku. Třeba v tomto tématu (BATTEX.info) vidím u vlákna "Výměna olověné gel za li-ion baterii" ve sloupci "Poslední" datum 4.4.2019 a čas 13:35:05 od Milana. Po otevření vlákna je ovšem jako poslední příspěvek pana Stehlíka z 15.6.2017 v 15:14:52 a příspěvek pana Milana tam žádný není.
Nebo třeba téma "Hledám konkrétní baterii...", vlákno "Scháním akumulátor do elektrokola" je v "Poslední" 11.6.2019 16:10:35 Luděk Stehlík a po otevření je jako poslední příspěvek pana Okála ze 14.6.2017, 11:26:03. Počet příspěvků ale v obou vláknech souhlasí.
Těchto chyb se dá najít víc. Je to jen u mně, nebo jsou chyby na fóru?
Používám prohlížeč EDGE ve Win 10 Pro 1809 64bit.

reagovat 11. 6. 2019  20:17:27 p# vote+ vote- report +4

Luděk Stehlík: Re: Chybné datum a čas u některých posledních příspěvků

Přeji dobrý den, 

chyba není u Vás. Chyba je na straně informačního portálu. Zaznamenávají se tam i datumy, kdy někdo rozepíše komentář a pak ho neodešle.
Nebo když někdo z administrátorů zjistí pravopisnou chybu a opraví ji, datum založení příspěvku zůstává stejný, ale datum posledního příspěvku se změní. Podobné je to při použití nějakých vulgarit nebo nevhodných odkazů, takové příspěvky se musí smazat, ale datum posledního příspěvku se i přes to změní.
Nevěděl jsem, že by, krom administrátorů, byl tento datum pro někoho užitečný (důležitý).
Tuto chybu již opravovat nebudeme. Pracujeme na nové verzi, která by měla být k dispozici v prvním čtvrtletí roku 2020. Portál bude propojen přímo s naším e-shopem a s naší poradnou.
Za chybu se omlouvám a doufám, že verze nová bude lepší. Jakýmkoliv námětům nebo připomínkám se nebráním.

reagovat 12. 6. 2019  16:33:42 p# vote+ vote- report +3

Petr: Re: Re: Chybné datum a čas u některých posledních příspěvků

I když tohle fórum není moc rozsáhlé a frekventované, tak pro mně jako čtenáře a sem tam pisatele/tazatele je to datum také užitečné. Když sem zavítám jen občas, tak podle data posledního příspěvku ve vláknu odhaduji jestli už sem ho četl nebo ještě ne a nemusím pak procházet vlákna ze kterých se nic nového nedovím. Některá jiná fóra mají funkci zobrazení nových příspěvků od poslední návštěvy, ale teď si nejsem jistý, jestli kvůli tomu nemusí být registrace uživatele.
Přeji Vám ať se nový portál podaří a už teď jsem zvědavý jak bude vypadat.

reagovat 12. 6. 2019  18:06:43 p# vote+ vote- report

Přidat komentář

U příspěvků, prosíme, udržte jejich obsah v rámci dobrých mravů a platných zákonů Ćeské republiky, pište k tématu, nevkládejte spam a nepoužívejte hrubé výrazivo.

HTML v příspěvcích není povoleno, ale případné hypertextové adresy se automaticky zobrazí jako odkazy.

Za obsah diskuzního příspěvku zodpovídá jeho autor. BATTEX, spol.s r.o. si vyhrazuje právo příspěvky moderovat.